SUDAN-NUBIA

Dolina Nilu i Zachodnia Pustynia
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Warszawa-Khartoum -Tam Tam -Zachodnia Pustynia -El Bab- Dongola- Amara -Katarakta Dal-Delgo-III Katarakta-Tombos-Kerma-Nubiańskie wioski-Karima-Pustynia Bayuda-krater Atrun-Meroe-Mussawarat-Naga-Omdurman-Khartoum-Warszawa

Sudan jest trzecim pod względem powierzchni państwem afrykańskim, położonym w północno-wschodniej części kontynentu, nad Morzem Czerwonym.

Dla Sudanu charakterystyczny jest równinny krajobraz, przez który rozciąga się dolina Nilu. Na zachodzie znajdują się tereny wyżynne z płaskowyżami i wzgórzami. Najwyższy punkt Sudanu to Wyżyna Abisyńska, której wysokość sięga 2085 m.

W wielu miejscach Sudanu można zobaczyć jak dziś żyją ludy koczownicze – jednym z nich jest Kassala, gdzie żyje plemię Rashaida. Sporo ciekawych dla podróżnych miejsc jest w miejscowości Omdurman. To właśnie tutaj znajduje się grób mahdiego oraz dom Kalifa. Niezwykłym przeżyciem będzie również możliwość wzięcia udziału w tradycyjnych rytuałach takich jak sufi. Sudan to miejsce, w którym przeplatają się wpływy chrześcijańskie, muzułmańskie i afrykańskie, gdzie na co dzień można obcować z niesamowitymi ludźmi i dziką przyrodą. Jest to doskonały kraj na spędzenie wakacji dla każdego, kto szuka odmiany od zgiełku plaż i tłoku wielkich miast. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 15


GRUPOWA
16 DNI
SUDAN-NUBIA
OD:

3200 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
SUDAN-NUBIA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
SUDAN-NUBIA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-04 - 2022-01-19 16 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BRAZYLIA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ