BOLIWIA TREKKING

DZIKIMI SZLAKAMI KRÓLEWSKIEJ KORDYLIERY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - PAZ - COPACABANA - ISLA DEL SOL - SORATA - LACATIYA - LAGUNA CHILATA - LAGUNILLAS - INCACANCHA - SUNCHULLI - PAUCHI COCHO - PELECHUCO - LA PAZ - WARSZAWA

Boliwia to mityczna kraina, gdzie sięgają źródła inkaskiej tradycji, oraz kraj zachwycający dziką przyrodą. Przyciąga amatorów przygód i wyzwań, kusząc wspaniałymi, górskimi szlakami. Nasza wyprawa koncentruje się na wędrówkach w paśmie Królewskiej Kordyliery, która zawdzięcza nazwę wysokim, ośnieżonym szczytom. Tak zastali ją hiszpańscy konkwistadorzy i niewiele się zmieniło- do tej pory poraża swoim surowym i dostojnym krajobrazem. Naszą trasę rozpoczniemy w stolicy administracyjnej Boliwii, czyli Nuestra Señora de La Paz, znanej po prostu jako La Paz. Proces aklimatyzacyjny zaczniemy na wysokościach między 3600 m n.p.m. a 4200 m n.p.m. odwiedzając Copacabanę. Następnie przejdziemy do wędrówki nad brzegiem jeziora Titicaca. Oczywiście udamy się również w rejs po tym, najwyżej położonym na świecie, żeglownym jeziorze. Odwiedzimy słynną Wyspę Słońca (Isla del Sol), a także przejdziemy z południa na północ przez inkaski labirynt. Wyprawa obejmie kordylierę Apolobamba i przeniesie nas w niesamowite, górskie krajobrazy. Chodzić będziemy wyłącznie na dużych wysokościach, a pokonywane przez nas szlaki będą otoczone wielokolorowymi jeziorami, a także fauną i florą typową dla tego obszaru. To zachwycająca wędrówka, która pozwala odkryć najbardziej dzikie i odludne zakątki Boliwii.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
19 DNI
BOLIWIA TREKKING
OD:

3100 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
BOLIWIA TREKKING
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
BOLIWIA TREKKING
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-06 - 2022-01-24 19 DNI DOSTĘPNE 3400 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-03-06 - 2022-03-23 19 DNI DOSTĘPNE 3100 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-10-23 - 2022-11-11 19 DNI DOSTĘPNE 3100 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-11-20 - 2022-12-06 19 DNI DOSTĘPNE 3100 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BRAZYLIA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ