MOSKWA

IMPERIALNA STOLICA
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

PLAC CZERWONY - KREML - GALERIA PUSZKINA - KOLOMENSKOYE - CARYCYNO - MOSKIEWSKIE METRO - SERGIJEW POSAD - GALERIA TRIETIAKOWSKA

Moskwa to 12-milionowa kosmopolityczna metropolia porażająca i jednocześnie zachwycająca swoim ogromem. Przez wiele lat zasłonięta żelazną kurtyną, nie przyciągała wielu turystów. W tej chwili przeżywa swój rozkwit gromadząc przyjezdnych z całego świata, niektórych w celach biznesowych, innych w turystycznych. Jako jedno z najdroższych miast globu daje możliwość obserwacji bizantyjskiego przepychu we współczesnej, kapitalistycznej formie. Co równie ciekawe, w Moskwie znajduje się wiele architektonicznych zabytków z różnych epok, na czele z niesamowitym Kremlem i Placem Czerwonym. Jak na prawdziwą metropolię przystało, miasto to nigdy nie zasypia – nocą podwoje uchyla tysiące klubów, barów i restauracji, poczynając od studenckich małych lokali, kończąc na tych najbardziej znanych, usytuowanych na dachach wieżowców z pięknym widokiem na miasto. W Moskwie możliwe jest praktycznie wszystko: można nawet polecieć myśliwcem wojskowym, czy przejechać się czołgiem. Aby w pełni poznali Państwo to miejsce przygotowaliśmy program zwiedzania najbardziej znanych zabytków, uzupełniony o wieczorne, fakultatywne atrakcje. Wszędzie zostaniecie Państwo dowiezieni przez naszych pilotów, a w wyborze sposobów spędzania wieczoru ograniczyć może Was tylko Wasza wyobraźnia.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
7 DNI
MOSKWA
OD:

1150 EUR

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
MOSKWA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MOSKWA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-11 - 2022-01-18 7 DNI DOSTĘPNE 1350 EUR + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-09-11 - 2022-09-17 7 DNI DOSTĘPNE 1150 EUR + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BRAZYLIA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ