UGANDA

PIĘKNO NATURY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - ENTEBEE - MURCHISON FALLS - KIBALE - QUEEN ELIZABETH - ISHASHA - BIWINDI - JEZIORO BUNYONYI - JEZIORO MBURO - KAMPALA - WARSZAWA

Uganda zwana „Perłą Afryki” to fascynujące połączenie niezwykłej przyrody i kultury. Zobaczymy tu sawanny Afryki Wschodniej, dżunglę Afryki Zachodniej. Tego samego dnia możemy obserwować lwy grasujące po otwartej równinie, stado szympansów przebijające się przez zarośla dżungli i rzeki, które roją się od hipopotamów i krokodyli. To także miejsce gdzie w zamglonych, wysokich górach żyją majestatyczne goryle górskie. Uganda jest jedynym miejscem w Afryce gdzie safari może dostarczyć tylu wrażeń. Oprócz szerokiej różnorodności zwierząt, Uganda szczyci się również ogromną populacją ptaków, ponad 1000 gatunków. Niezwykłe są też Góry Ruwenzori położone w zachodniej części Ugandy. To najwyższe pasmo górskie w Afryce z 6 ośnieżonymi szczytami i 3 lodowcami. Widoki, które zobaczymy podczas podróży wynagradzają wiele niedogodności i czynią Ugandę miejscem, które musisz zobaczyć. Przy rozszerzonej opcji wyprawy czeka nas także fascynujący rafting po bystrzach Nilu, i spotkania z miejscowymi plemionami i ich kulturą. Uganda to tętniący różnorodnością tygiel w którym mówi się ponad 30 językami. W 2012 roku znalazła się na szczycie rankingu Lonely Planet jako jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na ziemi.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-8 osób

WIEK: Od 21


GRUPOWA
16 DNI
UGANDA
OD:

3200 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
UGANDA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
UGANDA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-11-06 - 2022-11-21 16 DNI DOSTĘPNE 3200 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-02-05 - 2023-02-20 16 DNI DOSTĘPNE 3200 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

ETIOPIA ETNICZNA

15 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ