BOLIWIA

CUDA PRZYRODY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LA PAZ - COPACABANA - ISLA DEL SOL - PAMPALARAMA - UYUNI - COQUESA - PUERTO CHUVICA - POTOSÍ - SUCRE - RURRENABAQUE - LA PAZ - WARSZAWA

Boliwia zachwyca przede wszystkim dziką przyrodą, kusząc kolejnych podróżników swoją niedostępnością. Przyciąga wspaniałymi szlakami górskimi, intryguje dawnymi, indiańskimi wierzeniami i tajemniczymi krajobrazami. Naszą podróż rozpoczniemy w La Paz, administracyjnej stolicy Boliwii i równocześnie najwyżej położonej stolicy na świecie (3660 m n.p.m.). Odwiedzimy Copacabanę, gdzie udamy się w rejs po jeziorze Titicaca, czyli najwyżej położonym jeziorze żeglownym na świecie. Udamy się na krótką wędrówkę wzdłuż Wyspy Słońca (Isla del Sol), położonej na samym środku jeziora. Odwiedzimy także niewielką społeczność Chacaltaya w Pampalaramie, gdzie dowiemy się, jak wygląda życie na Altiplano. Trasa wyprawy biegnie dalej do Salar de Uyuni, gdzie udamy się na wyspę pełną gigantycznych kaktusów. Jest to ogromne terytorium solnej pustyni (10582 km2). Nadal w kierunku południowym przekroczymy pustynię Lípez, na której znajduje się wiele wulkanów, a także oaz bogatych w faunę (lamy, wikunie, alpaki, viscachas z rodziny szynszylowatych, różowe flamingi, lisy, strusie itd…). Po eksploracji południa Boliwii, wrócimy na północ do pięknych miast Potosí i Sucre. Przelecimy ponownie do La Paz, skąd udamy się do małej wioski Rurrenabaque, znajdującej się u wrót Amazonii i zwiedzimy Park Narodowy Madidi. To prawdziwe zanurzenie w niesamowitą, boliwijską przyrodę, dzięki któremu oderwiemy się nieco od szarej, miejskiej codzienności.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Średnio zaawansowany


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
21 DNI
BOLIWIA
OD:

3250 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
BOLIWIA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
BOLIWIA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-06 - 2022-01-26 21 DNI DOSTĘPNE 3650 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-08-25 - 2022-09-29 21 DNI DOSTĘPNE 3250 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-04-09 - 2023-04-29 21 DNI DOSTĘPNE 3250 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-10-08 - 2023-10-28 21 DNi DOSTĘPNE 3250 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - WYPRAWA DO AMAZONII I ŚWIĘTE MIASTO INKÓW

15 dni ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ