FASCYNUJĄCY KAUKAZ

GRUZJA - ARMENIA - AZERBEJDŻAN
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - TBILISI - MCCHETA - STEPANCMINDA - GUDAURI - ACHALCICHE - GIUMRI - ERYWAŃ - DILIDŻAN - TBILISI - SIGHNAGHI - SZEKI - BAKU - WARSZAWA

Kaukaz to fascynująca kraina, która zachwyca wspaniałymi, górskimi krajobrazami oraz wiekowymi zabytkami. Rozciąga się na terenie kilku krajów, a nasza wyprawa obejmie Gruzję, Armenię oraz Azerbejdżan. Każde z tych państw ma wiele do zaoferowania. Gruzja słynie z niezwykle przyjaznych i gościnnych mieszkańców, a także licznych winnic, które kuszą degustacją jednych z lepszych trunków na świecie. W Armenii zachwycą nas wspaniałe, zabytkowe klasztory oraz krajobrazy, szczególnie okolic jeziora Sewan. Azerbejdżan z kolei, to nadal mało popularny wśród podróżników kierunek, miejsce które czaruje swoją różnorodnością, oferując nie tylko miejskie atrakcje, ale i dostęp do leniwych, wakacyjnych kurortów na Półwyspie Apszerońskim. Nasza wyprawa to zaledwie rzut oka na Kaukaz, jednakże zwracający uwagę na jego kwintesencję.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 3


GRUPOWA
15 DNI
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
OD:

2200 EUR

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

JEZIORO BAJKAŁ

14 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

WYBRZEŻA GRENLANDII

9 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

GRUZJA - TUSZETIA, MISTYCZNA KRAINA GRUZJI


10 dni ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ