SUDAN-NUBIA

Dolina Nilu i Zachodnia Pustynia
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Warszawa-Khartoum -Tam Tam -Zachodnia Pustynia -El Bab- Dongola- Amara -Katarakta Dal-Delgo-III Katarakta-Tombos-Kerma-Nubiańskie wioski-Karima-Pustynia Bayuda-krater Atrun-Meroe-Mussawarat-Naga-Omdurman-Khartoum-Warszawa

Sudan jest trzecim pod względem powierzchni państwem afrykańskim, położonym w północno-wschodniej części kontynentu, nad Morzem Czerwonym.

Dla Sudanu charakterystyczny jest równinny krajobraz, przez który rozciąga się dolina Nilu. Na zachodzie znajdują się tereny wyżynne z płaskowyżami i wzgórzami. Najwyższy punkt Sudanu to Wyżyna Abisyńska, której wysokość sięga 2085 m.

W wielu miejscach Sudanu można zobaczyć jak dziś żyją ludy koczownicze – jednym z nich jest Kassala, gdzie żyje plemię Rashaida. Sporo ciekawych dla podróżnych miejsc jest w miejscowości Omdurman. To właśnie tutaj znajduje się grób mahdiego oraz dom Kalifa. Niezwykłym przeżyciem będzie również możliwość wzięcia udziału w tradycyjnych rytuałach takich jak sufi. Sudan to miejsce, w którym przeplatają się wpływy chrześcijańskie, muzułmańskie i afrykańskie, gdzie na co dzień można obcować z niesamowitymi ludźmi i dziką przyrodą. Jest to doskonały kraj na spędzenie wakacji dla każdego, kto szuka odmiany od zgiełku plaż i tłoku wielkich miast. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 15


GRUPOWA
16 DNI
SUDAN-NUBIA
OD:

3200 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
SUDAN-NUBIA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
SUDAN-NUBIA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-04 - 2022-01-19 16 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

JEZIORO BAJKAŁ

14 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

WYBRZEŻA GRENLANDII

9 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

GRUZJA - TUSZETIA, MISTYCZNA KRAINA GRUZJI


10 dni ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ