POLINEZJA FRANCUSKA

RAJSKIE WYSPY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

PLAN WYPRAWY

W Programie:

1.  tygodniowy rejs katamaranem wokół Bora Bora

Bora Bora to wulkan leżący pośród jednej z najpiękniejszych lagun świata, którą charakteryzuje nieskończoność odcieni błękitu, krystaliczność i przeźroczystość wód. Lagunę otaczają piaszczyste plaże porośnięte palmami kokosowymi, a szmaragdowe wody pełne są kolorowych ryb i koralowców/ Tworzy to wspaniałą harmonię i ucztę dla oczu. Plaże to oazy spokoju, można zacumować katamaran w zatoczkach i oddać się pływaniu, nurkowaniu i podziwiać ogromne manty i rekiny. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z innych aktywności takich jak wędkowanie, narty wodne, kite surfing, kajakarstwo. 

2. przelot na Rangiroa

To atol gigant - największy w Polinezji Francuskiej i drugi co do wielkości na świecie. Rangiroa, w języku tuamotu oznacza „bezkresne niebo” jest naturalnym akwarium, które Cousteau zaliczał do najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie. Składa się z około 250 wysp, wysepek i łach piasku o łącznej powierzchni około 170 km². Znajduje się tu około 100 wąskich korytarzy wodnych nazywanych hoa, które umożliwiają żeglugę wewnątrz i na zewnątrz atolu. Dno morskie charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem. Rangiroa, to także piękne plaże, miękki, bladoróżowy piasek i wewnętrzne laguny, wszystko to wraz z 2000 mieszkańcami tworzy prawdziwy raj na ziemi. 

Dlaczego proponujemy Rangiroa ?

Ponieważ to raj dla nurków, słynna na całym świecie Rangiroa ma miejsca niezwykłe, których nie zobaczymy nigdzie indziej. Atol olśniewa bogactwem i kolorami podwodnych lagun, niezwykłą ilością żółwi, delfinów, różnej wielkości rekinów, które gwarantują niespotykane emocje. Mieszkańcy Rangiroa żyją głównie na dwóch setkach motu (łachy piasku) zatopionych w turkusowych wodach, tworzących atol: Tiputa i Avatoru, w pobliżu przesmyków o tej samej nazwie z dostępem do oceanu. Na Rangiroa zrobimy piknik na bezludnej motu, będziemy snoorklować podziwiając podwodne ogrody koralowe, dla chętnych wycieczka na wyspę lęgową dzikich ptaków i w okolice wysepki, gdzie baraszkują małe rekiny. 

Całość programu zakończy lot powrotny na Thaiti , nocleg w hotelu i wylot do Polski.


GRUPOWA
14 DNI
POLINEZJA FRANCUSKA
OD:

3950 EUR

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
POLINEZJA FRANCUSKA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
POLINEZJA FRANCUSKA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

AMAZONIA I ŁOWCY GŁÓW

22 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

COSTA RICA BIRD WATCHING

15 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

ANGOLA, POWRÓT DO NATURY

13 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU, SZLAKIEM AMAZOŃSKICH PLEMION

12 + 4 DNI (opcja) UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ