ETIOPIA ETNICZNA

PLEMIONA Z DOLINY OMO
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - ADDIS ABEBA - ARBA MYNCH - JEZIORO CHAMO - KONSO - TURMI - OMORATE - JINKA - MURSI - YABELLO - IRGALEM - BALE - AUASA - ADDIS ABEBA - WARSZAWA

Etiopia leży na obszarze tzw. „Rogu Afryki”, granicząc z Kenią, Sudanem, Sudanem Południowym, Dżibuti, Somalią oraz Erytreą. To kraj niezmiernie różnorodny, gdyż gwarantuje zarówno wspaniałe zabytki kultury chrześcijańskiej, jak i niesamowitą naturę. Nie należy też zapominać o jego mieszkańcach, którzy również stanowią o magii Etiopii. Podczas wyprawy zanurzymy się w afrykańskie krajobrazy oraz spróbujemy nieco bliżej poznać etiopską kulturę. Zwiedzimy Wielkie Rowy Afrykańskie, czyli obszar ogromnych jezior i okalających je wzgórz. Udamy się w rejs po jeziorze Chamo, ale największą atrakcją będą wizyty w wioskach plemion z doliny Omo. Odwiedzimy plemiona Konso, Turmi, Galeb, Mursi i Borena. Poznamy ich zwyczaje oraz zobaczymy, jak wygląda tu codzienne życie. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
15 DNI
ETIOPIA ETNICZNA
OD:

2800 USD

+ koszty biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
ETIOPIA ETNICZNA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
ETIOPIA ETNICZNA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

MAURETANIA

12 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMAJARO + SAFARI - budżet

13 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ