WENEZUELA

SZLAKI KTÓRYCH NIE ZNASZ
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - CARACAS - TREKKING W ANDACH - LLANOS - MARACAIBO - WODOSPAD SALTO ÁNGEL - DELTA ORINOKO - WYBRZEŻE KARAIBSKIE - CARACAS - WARSZAWA

To niesamowita i wprost idealna trasa, aby lepiej poznać Wenezuelę, jej wspaniałe krajobrazy oraz dziką naturę. Udamy się do tak niezwykłych miejsc jak wodospad Salto Ángel, delta Orinoko, sawanna Llanos, Andy, jezioro Maracaibo, a nawet na Wybrzeże Karaibskie, gdzie będziemy relaksować się na egzotycznych plażach. Czeka nas polowanie na kajmany, spacery po lasach mangrowych z lokalnymi Indianami oraz poznawanie zwyczajów mieszkańców małych, andyjskich wiosek zagubionych w górach. Nie sposób nie udać się również w Andy, które są najdłuższym łańcuchem górskim na świecie. Wenezuela kryje w sobie wiele tajemnic, niedostępnych dla przypadkowych osób. Postaramy się wspólnie odkryć jej nieznane szlaki, spędzając przy tym czas z z lokalnymi przewodnikami i miejscowymi rodzinami w ich domach. Odkryjemy prawdziwą Wenezuelę, wielokulturową i gościnną.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
23 DNI
WENEZUELA
OD:

3350 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
WENEZUELA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
WENEZUELA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-02-06 - 2022-02-27 23 DNI DOSTĘPNE 3350 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BRAZYLIA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ