TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (2)

.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LIMA - CUZCO - AGUAS CALIENTES - PUNO - COPACABANA - ISLA DEL SOL - LA PAZ - SUCRE - POTOSÍ - UYUNI - PUERTO CHUVICA - SAN PEDRO DE ATACAMA - SANTIAGO DE CHILE - WARSZAWA

Poniższa wyprawa ma na celu zaprezentowanie i przedstawienie praktycznie wszystkich najważniejszych atrakcji Peru, Chile i Boliwii. Począwszy od inkaskich ruin, przez wspaniałe pustynie, a skończywszy na słynnych winiarniach i wspaniałych nadmorskich kurortach. Trasę rozpoczniemy w Peru, a skończymy w Chile. To prawdziwa esencja andyjskiej kultury. Po przylocie do Limy, stolicy Peru, udamy się do Cuzco, gdzie zwiedzimy samo miasto, Świętą Dolinę Inków i oczywiście Machu Picchu. Stąd udamy się nad jezioro Titicaca, czyli najwyżej położone żeglowne jezioro świata, gdzie zwiedzimy Copacabanę i odbędziemy rejs na Wyspę Słońca. Następnie przejedziemy do La Paz, stolicy Boliwii, która jest równocześnie najwyżej położoną stolicą na świecie (3660 m n.p.m.). Następnie udamy się do Sucre, które bywa nazywane również „Białym Miastem” oraz Potosí, gdzie odwiedzimy kopalnie w Cerro Rico. Dalej trasa poprowadzi nas na Salar de Uyuni, gdzie będziemy podziwiać ogromne kaktusy i zachwycać się ogromem tej solnej pustyni (pow. 10582 km2). Będziemy się nadal kierować na południe, przekraczając pustynię Lípez, na której znajduje się wiele wulkanów, a także oaz bogatych w faunę (lamy, wikunie, alpaki, viscachas z rodziny szynszylowatych, różowe flamingi, lisy, strusie itd). Przekroczymy granicę Boliwii i Chile w Hito Cajon, a później udamy się do San Pedro de Atacama, gdzie odwiedzimy Tatio (pole gejzerów), Księżycową Dolinę oraz Salar de Tara. Z najbardziej suchego miejsca na Ziemi przelecimy do Santiago de Chile, aby odwiedzić winnice w Dolinie Colchagua, wybrzeże Pacyfiku, a także Viña del Mar i Valparaíso. To tam zakończymy naszą wyprawę, rozkoszując się widokiem na Ocean Spokojny.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
22 DNI
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (2)
OD:

4500 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (2)
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (2)
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ