TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (1)

.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LIMA - CUZCO - AGUAS CALIENTES - PUNO - COPACABANA - ISLA DEL SOL - LA PAZ - UYUNI - PUERTO CHUVICA - SAN PEDRO DE ATACAMA - SANTIAGO DE CHILE - WARSZAWA

Ta wspaniała wyprawa ma na celu przedstawienie najwspanialszych zabytków zarówno architektonicznych, jak i naturalnych Peru, Chile oraz Boliwii. W ciągu zaledwie dwóch tygodni zobaczymy wszystko co najlepsze mają do zaoferowania te trzy państwa. Począwszy od inkaskich ruin, przez wspaniałe pustynie, a skończywszy na słynnych winiarniach. Trasę rozpoczniemy w Peru, a skończymy w Chile. Po przylocie do Limy, stolicy Peru, udamy się do Cuzco, gdzie zwiedzimy samo miasto, Świętą Dolinę Inków i oczywiście Machu Picchu. Stąd udamy się nad jezioro Titicaca, czyli najwyżej położone żeglowne jezioro świata, gdzie zwiedzimy Copacabanę i odbędziemy rejs na Wyspę Słońca. Następnie przejedziemy do La Paz, stolicy Boliwii, która jest równocześnie najwyżej położoną stolicą na świecie (3660 m n.p.m.). Dalej trasa poprowadzi nas na Salar de Uyuni, gdzie będziemy podziwiać ogromne kaktusy i zachwycać się ogromem tej solnej pustyni (pow. 10582 km2). Następnie, kierując się nadal na południe, przekraczymy pustynię Lípez, na której znajduje się wiele wulkanów, a także oaz bogatych w faunę (lamy, wikunie, alpaki, viscachas z rodziny szynszylowatych, różowe flamingi, lisy, strusie itd). Przekroczymy granicę Boliwii i Chile w Hito Cajón, a później udamy się do San Pedro de Atacama, gdzie odwiedzimy Tatio (pole gejzerów), lagunę Cejar i Księżycową Dolinę. Z najbardziej suchego miejsca na Ziemi polecimy prosto do Santiago de Chile, gdzie przed wylotem do Polski odwiedzimy winnice w Concha y Toro.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
16 DNI
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (1)
OD:

3950 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (1)
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (1)
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BRAZYLIA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ