SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux

WIETNAM PÓŁNOCNY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - HANOI - HA LONG - SAPA - HUE - HOI AN/PHU QUOC

Czas sylwestrowy jest sam w sobie wyjątkowy, jeśli można go przeżyć także w otoczeniu niezwykłych widoków, to nasza propozycja, która może być nie do odrzucenia :) Przygotowaliśmy 14 dniową podróż po drogach, rzekach i szlakach północnego Wietnamu. Doświadczysz wszystkich cudowności i różnorodności tego regionu. Duch starego Hanoi będzie towarzyszył nam od początku podróży napełniając nas pozytywną  energią i obietnicą niesamowitych przeżyć.

W Zatoce Halong Bay zrelaksujemy się i będziemy rozkoszować widokami podczas rejsu statkiem wśród majestatycznych wapiennych skał. W Hoi An i Hue zobaczymy starożytne świątynie i królewskie trakty, a w dolinach Sapa odkryjemy kolorowe górskie plemiona. Sylwester zastanie nas w  hotelu w Hanoi lub w Zatoce Halong gdzie w ostatnią noc roku wypijemy noworocznego szampana :) Program obejmuje całą różnorodność tego co ma do zaoferowania Wietnam Północny ale pozwala też zrelaksować się i w pięknych krajobrazach podsumować mijający rok. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

nie większa niż 12 osób

WIEK: Od 15


GRUPOWA
15 DNI
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
OD:

2250 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-12-26 - 2023-01-10 15 DNI DOSTĘPNE 2250 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ