SRI LANKA I MALEDIWY

RAJ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - COLOMBO - PINNAWELA - SIGIRIYA - HABARANA - MINNERRIYA - DAMBULLA - KANDY - NUWARA - ELIYA - KITULGALA - COLOMBO - MALDIWY - WARSZAWA

Nazwa państwa Sri Lanka, przyjęta w 1972 (wcześniej jako Cejlon), oznacza w sanskrycie „olśniewający kraj”i tak jest w rzeczywistości. Obecna nazwa jest współczesną adaptacją tej, występującej w Ramajanie, gdzie wyspa znana jest jako Lanka. Sri Lanka to nizinne krajobrazy  przecięte w środkowej części prekambryjskim masywem górskim. Otoczona rafami koralowymi stanowi świetny punkt wypadowy dla nurków. Zabytki Sri Lanki zachwycają, są odzwierciedleniem kulturowego trójkąta i ciekawej historii. W parkach narodowych jak na wyciągnięcie ręki spacerują słonie, a na  wzgórzach rozciągają się malownicze, słynne na cały świat, plantacje herbaty.  Po dość intensywnym zwiedzaniu przeniesiemy się na rajskie atole Malediwów położone  na południowym wschódzie od Sri Lanki, na morzu Lakkadiwskim, na oceanie Indyjskim. Malediwy są niezwykłe nie tylko dlatego, że jest to najniższy kraj świata (najwyższy punkt to 2,3 metra ponad poziom morza), ale również dlatego, że nie mają one głównego lądu (dominującej wyspy) jak inne kraje wyspiarskie. Malediwy to ponad 1000 wysp, które tworzą 26 atoli rozciągniętych na długości setek kilometrów. Tylko jedna czwarta wysp jest zamieszkała. Tam czeka nas raj gdzie będziemy nurkować snoorklować i oddawać się słodkiemu lenistwu pośród lazurowych wód oceanu.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 12


GRUPOWA
13 DNI
SRI LANKA I MALEDIWY
OD:

2560 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
SRI LANKA I MALEDIWY
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
SRI LANKA I MALEDIWY
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-19 - 2022-01-31 13 DNI DOSTĘPNE 2760 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-02-05 - 2023-02-17 13 DNI DOSTĘPNE 2560 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-02-12 - 2023-02-24 13 DNI DOSTĘPNE 2560 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ