ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI

.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - BARNAUŁ - TRAKT CZUJSKI - DOLINA AKTRU - PRZEŁĘCZ ULAGAŃSKA - PRZEŁĘCZ KATUJARIK - DOLINA CZULISZMAN - BARNAUŁ - MOSKWA - WARSZAWA

Ałtaj jest magicznym miejscem na południu Syberii. To pasmo górskie (porównywalne z Alpami) rozpościera się na styku Rosji, Kazachstanu, Mongolii i Chin. Ałtaj oferuje to, czego w Europie zostało już tak niewiele: możliwość obcowania z dziką przyrodą bez tłumów turystów. Szczyty pokryte lodowcami, piękne doliny z niesamowitą fauną i florą, wysokogórskie jeziora, potężne górskie rzeki można mieć tu tylko dla siebie. Przez wiele dni wędrówki nie spotyka się nikogo, czasami tylko osadę pasterską lub myśliwych na koniach. Miejsce to docenili już nasi przodkowie, czego dowodem są licznie występujące tu ślady osadnictwa. Do dziś Ałtaj pozostaje syberyjską stolicą szamanizmu. Zapraszamy do przeżycia niesamowitej przygody ‒ podczas dziesięciodniowej wycieczki pokonamy (samochodem, pieszo, katamaranem) ponad 800 km, by na zakończenie wrócić do Moskwy koleją transsyberyjską. Zastrzyk adrenaliny i szamańskiej energii gwarantowany!

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
16 DNI
ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI
OD:

1800 EUR

+ koszty biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
ROSJA, KRAJ AŁTAJSKI
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-07-10 - 2022-07-25 16 DNI DOSTĘPNE 1800 EUR + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ