NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

SANKTUARIUM PEJZAŻY, WODOSPAD WIKTORII
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - WINDHOEK - NAMIB NAUKLUFT PARK - SOUSSUSVLAI - SESRIEM CANION - WALVIS BAY - SWAKOPMUND - CAPE CROSS - DAMARALAND - KAOKOLAND - GEPARDY - ETOSHA PARK - BUSHMANLAND - KAVANGO CAPRIVI - CHOBE - WIKTORIA FALLS - WARSZAWA

Namibia to kraina kontrastów. Wielkie przestrzenie, niezwykłe, surowe krajobrazy i bezpośredni kontakt z naturą wyróżniają ten kraj wśród innych  afrykańskich perełek. Rdzenni mieszkańcy ludu Himba, Hereo i Owambo to ludy bardzo przyjazne, pielęgnujące swoje dawne tradycje. Dziewicza przyroda, noclegi pod gwiazdami na pustyni, i mnogość zwierzyny zwiastują niesamowitą przygodę. Przemierzając namibijskie bezdroża i pustkowia czuje się posmak wolności i powiew zimnego wiatru z nad oceanu. Po drodze mijamy bezludne plaże, wyschnięte drzewa i opuszczone górnicze miasteczka. Namibia uznawana jest przez miłośników fotografii za jeden z najlepszych naturalnych plenerów na świecie. Ponad 2,5 razy większą od Polski, Namibię zamieszkuje tylko 2,4 miliona mieszkańców. To prawdziwa "pustynna królowa", w której królestwie deszcz pada kilka razy w roku, a wiatr rzeźbi wydmy, kształtuje plaże, skaliste szczyty i  brzegi rzek. Po przekroczeniu Caprivi, krajobraz zmieni się powoli w  krainę rzecznych rozlewisk, a za tą krainą czeka nas Wodospad Wiktorii, zaliczany do najbardziej niezwykłych wodospadów na świecie. Woda z rzeki Zambezi, spada raptownie w 100 metrowy przełom, a łomot spadającej wody słyszalny jest w promieniu 40 kilometrów, rozpylona woda tworzy rodzaj słupa wody wznoszącego się na wysokość 400 metrów i widocznego w promieniu 50 kilometrów. Unikalnym zjawiskiem, które mamy szansę zobaczyć jest tęcza księżycowa, występująca podczas pełni Księżyca.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-12 osób

WIEK: Od 15


GRUPOWA
17 DNI
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
OD:

2890 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-03-20 - 2022-04-05 17/18 DNI DOSTĘPNE 2890 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

ETIOPIA ETNICZNA

15 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ