NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE

SANKTUARIUM PEJZAŻY, WODOSPAD WIKTORII
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - WINDHOEK - NAMIB NAUKLUFT PARK - SOUSSUSVLAI - SESRIEM CANION - WALVIS BAY - SWAKOPMUND - CAPE CROSS - DAMARALAND - KAOKOLAND - GEPARDY - ETOSHA PARK - BUSHMANLAND - KAVANGO CAPRIVI - CHOBE - WIKTORIA FALLS - WARSZAWA

Namibia to kraina kontrastów. Wielkie przestrzenie, niezwykłe, surowe krajobrazy i bezpośredni kontakt z naturą wyróżniają ten kraj wśród innych  afrykańskich perełek. Rdzenni mieszkańcy ludu Himba, Hereo i Owambo to ludy bardzo przyjazne, pielęgnujące swoje dawne tradycje. Dziewicza przyroda, noclegi pod gwiazdami na pustyni, i mnogość zwierzyny zwiastują niesamowitą przygodę. Przemierzając namibijskie bezdroża i pustkowia czuje się posmak wolności i powiew zimnego wiatru z nad oceanu. Po drodze mijamy bezludne plaże, wyschnięte drzewa i opuszczone górnicze miasteczka. Namibia uznawana jest przez miłośników fotografii za jeden z najlepszych naturalnych plenerów na świecie. Ponad 2,5 razy większą od Polski, Namibię zamieszkuje tylko 2,4 miliona mieszkańców. To prawdziwa "pustynna królowa", w której królestwie deszcz pada kilka razy w roku, a wiatr rzeźbi wydmy, kształtuje plaże, skaliste szczyty i  brzegi rzek. Po przekroczeniu Caprivi, krajobraz zmieni się powoli w  krainę rzecznych rozlewisk, a za tą krainą czeka nas Wodospad Wiktorii, zaliczany do najbardziej niezwykłych wodospadów na świecie. Woda z rzeki Zambezi, spada raptownie w 100 metrowy przełom, a łomot spadającej wody słyszalny jest w promieniu 40 kilometrów, rozpylona woda tworzy rodzaj słupa wody wznoszącego się na wysokość 400 metrów i widocznego w promieniu 50 kilometrów. Unikalnym zjawiskiem, które mamy szansę zobaczyć jest tęcza księżycowa, występująca podczas pełni Księżyca.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-12 osób

WIEK: Od 15


GRUPOWA
17 DNI
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
OD:

2890 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-03-20 - 2022-04-05 17/18 DNI DOSTĘPNE 2890 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ