NAMIBIA

DZIKA PERŁA AFRYKI
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - WINDHOEK - NAMIB NAUKLUFT PARK - SOSSUSVLAI - SESRIEM CANYON - WALVIS BAY SWAKOPMUND - CAPE CROSS - DAMARALAND - KAOKOLAND - EPUPA FALLS - CHITAH PARK - ETOSHA PARK

Podczas tej wyprawy skupiamy się tylko na niezwykłych krajobrazach Namibii - krainy kontrastów. Wielkie przestrzenie, niezwykłe, surowe krajobrazy i bezpośredni kontakt z naturą wyróżniają ten kraj wśród innych afrykańskich perełek. Rdzenni mieszkańcy ludu Himba, Hereo i Owambo to ludy bardzo przyjazne, pielęgnujące swoje dawne tradycje. Dziewicza przyroda, noclegi pod gwiazdami na pustyni, i mnogość zwierzyny zwiastują niesamowitą przygodę. Przemierzając namibijskie bezdroża i pustkowia czuje się posmak wolności i powiew zimnego wiatru z nad oceanu. Po drodze mijamy bezludne plaże, wyschnięte drzewa i opuszczone górnicze miasteczka. Namibia uznawana jest przez miłośników fotografii za jeden z najlepszych naturalnych plenerów na świecie. Ponad 2,5 razy większą od Polski, Namibię zamieszkuje tylko 2,4 miliona mieszkańców. To prawdziwa "pustynna królowa", w której królestwie deszcz pada kilka razy w roku, a wiatr rzeźbi wydmy, kształtuje plaże, skaliste szczyty i brzegi rzek. W Etosha Park przeżyjemy zespolenie z naturą podczas nocnych obserwacji zwierząt przy wodopoju, będziemy spacerować z gepardami i podglądać ich zwyczaje. Trzeba szybko ruszać do Namibii zanim nie zdepcze jej dzikiego piękna szersza turystyka!

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU

Podróżujemy jeepami dostosowanymi do safari, posiłki jemy często pod gołym niebem na campach i w lodgach obserwując tym samym piękno przyrody wokół. Wyprawa ma dwie opcje cenowe w zależności od rodzaju zakwaterowania. Campy i lodge o wyższym standardzie lub niższym standardzie.

WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 15


GRUPOWA
17 DNI
NAMIBIA
OD:

2800 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
NAMIBIA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
NAMIBIA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-04-17 - 2022-05-03 17 DNI DOSTĘPNE od 2800 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

KALIFORNIA I PARKI NARODOWE USA

22 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

ETIOPIA ETNICZNA

15 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ