MONTE ROSSA

IVBV
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ZERMATT-RIFUGIO AYAS-QUINTINO SELLA-MANTOVA-MARGHERITA HUT-MONTE ROSSA HUT-ZERMATT

Wyjątkowa i niezapomniana wycieczka skalno-lodowcowa. Te kilka dni oferuje nam przejście po lodowcach i eksponowanych graniach skalnych, a także możliwość zdobycia 10 szczytów o wysokości ponad 4.000m. n.p.m. Wśród lokalnych przewodników ten trawers alpejski nazywany jest “Spagetti Tour”, ponieważ prowadzi granicą szwajcarsko – włoską i wije się wzdłuż głównej grani Alp pomiędzy szczytami, których wysokość przekracza 4.000 m. n.p.m. Każdego dnia trawers prowadzi przez trudny teren lodowcowy powyżej 3.000m. n.p.m. Dlatego też wymaga dobrej aklimatyzacji i przygotowania technicznego. Każdy dzień to ok 7-8 godzin w terenie powyżej 3.000m. n.p.m.

Przejście zaczyna się w Zermatt od wyjazdu kolejką na Kleine Matterhorn i prowadzi od schroniska do schroniska. Ostatni nocleg jest w najwyżej położonym schronisku w Alpach – Margherita Hut na wysokości 4.554m. n.p.m. Trawers kończy się w Zermatt po 5 dniach długiego, ale wspaniałego marszu z pięknymi widokami na 4.000 szczyty.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
5 DNI
MONTE ROSSA
OD:

XXXx

INDYWIDUALNA
MONTE ROSSA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MONTE ROSSA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ