MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA

.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - UŁAN BATOR - CHUBSUGUŁ - KHANGAI - KHORGO - ERDENZUU - GOBI - BAYANZAG - KHONGORYN ELS - GURVAINSAIKAN - UŁAN BATOR - WARSZAWA

Podczas tej wyprawy czeka nas podróż przez Mongolię samochodami terenowymi, a spać będziemy w namiotach na kempingach, odwiedzając po drodze plemiona koczownicze. To nie jest podróż dla ludzi pragnących luksusu, czasami jedyną formą dopełnienia czynności higienicznych będzie obmycie rąk wodą z miski. Jednakże szlaki poprowadzą nas przez regiony zachwycające spektakularnymi widokami. Odbędziemy piesze wędrówki w górach, zatrzymamy się na brzegu małych rzek i strumieni, w których będziemy własnoręcznie łowić ryby i pływać. Zrelaksujemy się wśród pustynnych krajobrazów Gobi, odwiedzimy jeziora wulkaniczne i przejedziemy przez wspaniałe mongolskie łąki. To wyprawa dla prawdziwych globtroterów, którzy wolą poznawać świat na własną rękę.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
22 DNI
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
OD:

3200 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-04-05 - 2022-04-27 22 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-06-05 - 2022-06-26 22 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

ETIOPIA ETNICZNA

15 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ