MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA

.
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - UŁAN BATOR - CHUBSUGUŁ - KHANGAI - KHORGO - ERDENZUU - GOBI - BAYANZAG - KHONGORYN ELS - GURVAINSAIKAN - UŁAN BATOR - WARSZAWA

Podczas tej wyprawy czeka nas podróż przez Mongolię samochodami terenowymi, a spać będziemy w namiotach na kempingach, odwiedzając po drodze plemiona koczownicze. To nie jest podróż dla ludzi pragnących luksusu, czasami jedyną formą dopełnienia czynności higienicznych będzie obmycie rąk wodą z miski. Jednakże szlaki poprowadzą nas przez regiony zachwycające spektakularnymi widokami. Odbędziemy piesze wędrówki w górach, zatrzymamy się na brzegu małych rzek i strumieni, w których będziemy własnoręcznie łowić ryby i pływać. Zrelaksujemy się wśród pustynnych krajobrazów Gobi, odwiedzimy jeziora wulkaniczne i przejedziemy przez wspaniałe mongolskie łąki. To wyprawa dla prawdziwych globtroterów, którzy wolą poznawać świat na własną rękę.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
22 DNI
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
OD:

3200 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MONGOLIA, PRZYRODA ABSOLUTNA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-04-05 - 2022-04-27 22 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-06-05 - 2022-06-26 22 DNI DOSTĘPNE 3200 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ