MADAGASKAR

CUD NATURY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - ANTANANARIWA - ANTSIRABE - AMBOSITRA - ZAFIMANIRY - RANOMAFANA - FIANARANTSOA - RANOHIRA - TULEAR - DIEGO - ANKARANA - NOSY BE - WARSZAWA

Madagaskar jest rajem dla miłośników dzikiej przyrody, zwierząt i tych, ciekawych kultury zamieszkałych tu plemion. Podczas tej wyprawy zobaczymy to, co najciekawsze na wyspie. Odwiedzimy wyżyny centralne, które stanowią główny trzon wyspy ze stolicą, Antananarivo. Tereny te charakteryzują tarasowo położone pola ryżowe, uprawiane przez plemię o azjatyckich korzeniach, Merina. Na północy, słabo zaludnionej, zobaczymy cuda natury parku Ankarana, archipelag Nosy Be, spektakularne formacje tsingy i poszarpane wybrzeże z licznymi portami, które były używane przez piratów jako schronienie. Region jest zamieszkany przez Sakalava, dużą grupę etniczną, która utrzymuje przy życiu starożytne wierzenia w duchy drzew i zachowuje kult relikwii w królewskich grobowcach. Madagaskar poleca się na wyprawę życia.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
20 DNI
MADAGASKAR
OD:

3100 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
MADAGASKAR
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MADAGASKAR
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-04-10 - 2022-04-29 20 DNI DOSTĘPNE 3100 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ