KILIMANJARO I SAFARI W PARKU SERENGETI

AFRYKA, KTÓRĄ POKOCHASZ
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - KILIMANJARO - SERENGETI - WARSZAWA

Kilimandżaro jest najwyższym szczytem w Afryce i największym wolnostojącym masywem górskim. Na jego zboczach, na przestrzeni 100 km i na wysokości 4000 m n.p.m. i wyżej, rozpościerają się lasy deszczowe, wrzosowiska, połacie lodowca i skał, tworząc niezapomniany równikowy krajobraz. Najwyższym punktem na Kilimandżaro jest Uhuru Peak wznoszący się na wysokość 5895 m n.p.m. w masywie Kibo. Istnieje kilka dróg prowadzących na szczyt, z których każda oferuje spektakularne widoki. Najbardziej popularne są dwa szlaki Machame i Marangu, przy czym ten pierwszy to najskuteczniejszy sposób zdobycia szczytu, wskaźnik sukcesu wynosi tu aż 98%.

W ofercie znajduje się także safari w jednym z najpiękniejszych parków narodowych Afryki, z kraterem Ngorongoro, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, jako największy na świecie, nienaruszony krater wulkaniczny, powszechnie określany ósmym cudem świata. Tworzy on mikrokosmos rozległego Parku Narodowego Serengeti. To idealne schronienie dla wielu gatunków zwierząt i samowystarczalny ekosystem zamieszkały przez słonie, lwy, gepardy, hieny, czarne nosorożce, hipopotamy, bawoły, zebry, gnu, guźce, gazele czy żyrafy. 

Nad jeziorem Maniara podziwiać będziemy flamingi i stada przybywające tu do wodopoju. To także szansa do zetknięcia się z plemionami Masajów, rdzennymi, koczowniczymi mieszkańcami tych ziem.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
15 DNI
KILIMANJARO I SAFARI W PARKU SERENGETI
OD:

3550 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
KILIMANJARO I SAFARI W PARKU SERENGETI
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
KILIMANJARO I SAFARI W PARKU SERENGETI
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-07-17 - 2022-07-31 15 DNI DOSTĘPNE 3350 USD + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-09-04 - 2022-09-18 15 DNI DOSTĘPNE 3350 USD + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ