KALIFORNIA & PARKI NARODOWE

NAJPIĘKNIEJSZE KRAJOBRAZY USA
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Los Angeles – Las Vegas – Grand Canyon – Zion NP – Bryce NP – Hoover Dam – Lake Powell – Monument Valley – Four Corners – Mesa Verde – Arches NP – Yosemite NP – San Francisco (Highway 1) - Los Angeles

Podczas tej wyprawy zwiedzimy wszystkie największe atrakcje Kalifornii, zagramy w ruletkę w Las Vegas, odwiedzimy legendarne San Francisco i Universal Studios w Hollywood. Przejedziemy przez kilka Stanów USA, zobaczymy wszystkie najpiękniejsze Parki Narodowe i rezerwaty południa. To prawdziwa podróż życia! Pojedziemy legendarnymi szlakami Jacka Kerouac’a opisanymi w jego powieściach. Będą nam towarzyszyć czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Widok na rzekę Kolorado w Wielkim Kanionie wspomina każdy, kto stamtąd wrócił. To wyprawa do przeszłości, ale też w przyszłość, ponieważ sprawia, że marzysz, żeby w te miejsca znowu wrócić.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 3


GRUPOWA
15/16 DNI
KALIFORNIA & PARKI NARODOWE
OD:

2890 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
KALIFORNIA & PARKI NARODOWE
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
KALIFORNIA & PARKI NARODOWE
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-05-01 - 2022-05-16 16 DNI DOSTĘPNE 3300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-09-04 - 2022-09-19 16 DNI DOSTĘPNE 2890 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ