GWINEA RÓWNIKOWA I WYSPY ŚW. TOMASZA I KSIĄŻĘCA

WYSPY NIEZNANE
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - MALABO - MOKA - LUBA - UREKA - SÃO JOÃO DOS ANGOLARES - SÃO TOMÉ - WARSZAWA

Gwinea Równikowa i São Tomé łączą niesamowite krajobrazy z kolonialnym dziedzictwem. Co ciekawe, turystyka nadal nie jest tam zbyt popularna. Gwinea Równikowa to małe państwo, składające się z zalesionego regionu kontynentalnego, który można porównać do tego z Gabonu i południowego Kamerunu, oraz wyspy Bioko, unikalnego tropikalnego klejnotu w samym środku Zatoki Gwinejskiej. Nasz wyprawa będzie skupiona głównie wokół Bioko, która za czasów hiszpańskiego panowania kolonialnego nazywana była Fernando Poo. Będziemy mieli okazję podziwiać niesamowity wulkaniczny krajobraz, poznać kulturę Bubi, a także zobaczyć pozostałości kultury kolonialnej. To wyprawa do jednego z najrzadziej odwiedzanych krajów Afryki, który zachwyca unikalną naturą oraz kulturą, czekającymi na odkrycie.

Wyspy św. Tomasza i Książęca zaskakują swoim bogatym dziedzictwem kulturalnym oraz bardzo dobrą infrastrukturą. To jedno z najmniejszych niezależnych państw, znajdujące się na terenie pokrytym aktywnymi niegdyś wulkanami. Tutejsze krajobrazy są surowe, porośnięte pierwotnymi lasami tropikalnymi. Można tu znaleźć plaże pokryte zarówno białym, jak i czarnym piaskiem. São Tomé zostało odkryte w 1470 roku przez portugalskich żeglarzy. Wyspa zachwyca swoim stożkowatym, wulkanicznym kształtem, a góruje nad nią szczyt São Tomé o wysokości 2025 m n.p.m. Na tutejszy krajobraz składają się liczne potoki, wodospady, zaciszne plaże, strome klify, lasy tropikalne oraz rozległe plantacje kakao.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: UNIQUE

To wyprawy, których nie znajdziesz w innych biurach podróży. Łączy je jedno – unikalność pod każdym względem. Szukasz niepowtarzalnych przeżyć i interaktywnych doświadczeń, a wiedzę chcesz czerpać od ekspertów, którymi są historycy, fotografowie, buddyjscy mnisi, kucharze, to wląśnie znalazłeś coś dla siebie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 18


GRUPOWA
13 DNI
GWINEA RÓWNIKOWA I WYSPY ŚW. TOMASZA I KSIĄŻĘCA
OD:

3650 EUR

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
GWINEA RÓWNIKOWA I WYSPY ŚW. TOMASZA I KSIĄŻĘCA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
GWINEA RÓWNIKOWA I WYSPY ŚW. TOMASZA I KSIĄŻĘCA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-01-12 - 2022-01-24 13 DNI DOSTĘPNE 4900 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-02-05 - 2023-02-17 13 DNI DOSTĘPNE 3650 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-02-05 - 2023-02-17 13 DNI DOSTĘPNE 3650 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

AMAZONIA I ŁOWCY GŁÓW

22 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU, SZLAKIEM AMAZOŃSKICH PLEMION

12 + 4 DNI (opcja) UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

BENIN W KRAINIE VOODOO

12 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

COSTA RICA BIRD WATCHING

15 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ