FASCYNUJĄCY KAUKAZ

GRUZJA - ARMENIA - AZERBEJDŻAN
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - TBILISI - MCCHETA - STEPANCMINDA - GUDAURI - ACHALCICHE - GIUMRI - ERYWAŃ - DILIDŻAN - TBILISI - SIGHNAGHI - SZEKI - BAKU - WARSZAWA

Kaukaz to fascynująca kraina, która zachwyca wspaniałymi, górskimi krajobrazami oraz wiekowymi zabytkami. Rozciąga się na terenie kilku krajów, a nasza wyprawa obejmie Gruzję, Armenię oraz Azerbejdżan. Każde z tych państw ma wiele do zaoferowania. Gruzja słynie z niezwykle przyjaznych i gościnnych mieszkańców, a także licznych winnic, które kuszą degustacją jednych z lepszych trunków na świecie. W Armenii zachwycą nas wspaniałe, zabytkowe klasztory oraz krajobrazy, szczególnie okolic jeziora Sewan. Azerbejdżan z kolei, to nadal mało popularny wśród podróżników kierunek, miejsce które czaruje swoją różnorodnością, oferując nie tylko miejskie atrakcje, ale i dostęp do leniwych, wakacyjnych kurortów na Półwyspie Apszerońskim. Nasza wyprawa to zaledwie rzut oka na Kaukaz, jednakże zwracający uwagę na jego kwintesencję.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 3


GRUPOWA
15 DNI
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
OD:

2200 EUR

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
FASCYNUJĄCY KAUKAZ
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ