ETIOPIA ETNICZNA

PLEMIONA Z DOLINY OMO
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - ADDIS ABEBA - ARBA MYNCH - JEZIORO CHAMO - KONSO - TURMI - OMORATE - JINKA - MURSI - YABELLO - IRGALEM - BALE - AUASA - ADDIS ABEBA - WARSZAWA

Etiopia leży na obszarze tzw. „Rogu Afryki”, granicząc z Kenią, Sudanem, Sudanem Południowym, Dżibuti, Somalią oraz Erytreą. To kraj niezmiernie różnorodny, gdyż gwarantuje zarówno wspaniałe zabytki kultury chrześcijańskiej, jak i niesamowitą naturę. Nie należy też zapominać o jego mieszkańcach, którzy również stanowią o magii Etiopii. Podczas wyprawy zanurzymy się w afrykańskie krajobrazy oraz spróbujemy nieco bliżej poznać etiopską kulturę. Zwiedzimy Wielkie Rowy Afrykańskie, czyli obszar ogromnych jezior i okalających je wzgórz. Udamy się w rejs po jeziorze Chamo, ale największą atrakcją będą wizyty w wioskach plemion z doliny Omo. Odwiedzimy plemiona Konso, Turmi, Galeb, Mursi i Borena. Poznamy ich zwyczaje oraz zobaczymy, jak wygląda tu codzienne życie. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
15 DNI
ETIOPIA ETNICZNA
OD:

2800 USD

+ koszty biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
ETIOPIA ETNICZNA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
ETIOPIA ETNICZNA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2023-05-01 - 2023-05-16 15 DNI DOSTĘPNE 2800 USD + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-11-23 - 2023-12-08 15 DNI DOSTĘPNE 3200 USD + bilet lotniczy DOŁĄCZ ZAPYTAJ

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ