MONGOLIA

DZIKIE KRAJOBRAZY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - UŁAN BATOR - CHUSTAJN NURUU - GOBI - BAYANZAG - KHONGORYN ELS - GURVAINSAIKAN - TERELJ - UŁAN BATOR - WARSZAWA

Mongolia z całą pewnością nie jest typowo turystycznym krajem. Osoby, dla których miarą wyjazdu jest zwiedzanie zabytków, podziwianie katedr i muzeów, mogą być rozczarowane. Mongolia zachwyca raczej swoimi wspaniałymi krajobrazami, które łączą stepy, tajgę oraz pustynię. To, co zachwyca, to bezkresne horyzonty i dziewicza natura, której człowiek nie zdołał naruszyć. Podczas naszej wyprawy odwiedzimy parki narodowe, będące ostoją unikalnych, dzikich gatunków zwierząt i tereny, na których odnaleziono jedne z pierwszych szczątków dinozaurów. Czekają nas również spacery po wydmach na ciągnącej się kilometrami pustyni. Przemierzymy bezdroża mongolskich stepów, obserwując życie miejscowych ludzi. Klimat na tych terenach nie należy do przyjaznych, życie jest ciężkie, jednak rządzi się pewnymi niezmiennymi zasadami, jak na przykład ta, że podróżnego zawsze należy ugościć. Licząc na tę mongolską gościnność udamy się w niezapomnianą podróż do tego wciąż nieodkrytego kraju, zachwycającego wspaniałą przyrodą.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Średnio zaawansowany


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
14 DNI
MONGOLIA
OD:

2600 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
MONGOLIA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MONGOLIA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

BIRMA

23 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA

21 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU - NIEZWYKŁA WYPRAWA DO KANIONU COLCA

15-16 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ