ANGOLA, POWRÓT DO NATURY

AFRYKA NIEZNANA
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LUANDA - LUBANGO - VIREI - PEDIVA - FOZ DO CUNENE - IONA - ONCOCUA - HANGUMBE - CHIBIA - LUBANGO - LUANDA - WARSZAWA

Angola została gruntownie odbudowana po wojnie domowej, która pustoszyła to państwo w latach 1975-2005. W 2008 roku ponownie otworzyła się na turystów, oferując im poznanie jednych z najbardziej interesujących grup plemiennych w Afryce, podziwanie wspaniałych krajobrazów oraz bogatego dziedzictwa kolonialnego z czasów zależności od Portugalii. Podczas wyprawy odwiedzimy nie tylko, tutejsze parki narodowe, gdzie będziemy podziwiać egzotyczne zwierzęta i roślinność. Wybierzemy się także do Luandy, stolicy, która uznawana jest dzisiaj za jedną z najdroższych na świecie. Angola to kraj pełen kontrastów, gdzie natura przeplata się z industrialnymi obrazami miast w nieustannej rozbudowie. To miejsce wciąż mało odkryte. Nasza wyprawa pozwoli podróżnikom lepiej zrozumieć tę, nową Afrykę. 

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: UNIQUE

To wyprawy, których nie znajdziesz w innych biurach podróży. Łączy je jedno – unikalność pod każdym względem. Szukasz niepowtarzalnych przeżyć i interaktywnych doświadczeń, a wiedzę chcesz czerpać od ekspertów, którymi są historycy, fotografowie, buddyjscy mnisi, kucharze, to wląśnie znalazłeś coś dla siebie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Średnio zaawansowany


POZIOM SERWISU

Zakwaterowanie w znaczącej części wycieczki odbywa się na kempingach bez możliwości podniesienia standardu (oprócz Luandy i Lubango). Trasa naszej wyprawy jest długa, może brakować wielu podstawowych urządzeń, które należy zabrać ze sobą. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od lokalnych warunków (stan dróg, dni targowe, etc.).Będziemy pokonywać duże odległości pomiędzy miastami i wioskami drogami, których stan często pozostawia wiele do życzenia. Angola należy do najdroższych krajów świata. Ceny wielu towarów i usług są zaskakująco wysokie (dotyczy to zwłaszcza restauracji, hoteli, wynajmu domów lub miesz­kań). Przykła­dowo, w Luandzie i na prowincji przeciętne miejsce hotelowe kosztuje dziennie około 250 USD , a na posiłek trzeba przewidzieć min. 60 USD na osobę.

WIELKOŚĆ GRUPY: Średnia

10 - 15 osób

WIEK: Od 21


GRUPOWA
13 DNI
ANGOLA, POWRÓT DO NATURY
OD:

3700 EUR

+ koszty biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
ANGOLA, POWRÓT DO NATURY
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
ANGOLA, POWRÓT DO NATURY
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-02-01 - 2022-02-14 13 DNI DOSTĘPNE 5300 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-03-12 - 2023-03-24 13 DNI DOSTĘPNE 3700 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

AMAZONIA I ŁOWCY GŁÓW

22 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

PERU, SZLAKIEM AMAZOŃSKICH PLEMION

12 + 4 DNI (opcja) UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

BENIN W KRAINIE VOODOO

12 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ

COSTA RICA BIRD WATCHING

15 DNI UNIQUE
ZOBACZ WIĘCEJ