ANAPURNA BASE CAMP

HIMALAJSKIE SANKTUARIUM
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - KATHMANDU - POKHARA - ANAPURNA BASE CAMP - POKHARA - KATHMANDU - WARSZAWA

Trekking Annapurna Base Camp Trek - to 14 dni wspaniałej wędrówki wśród różnorodnych krajobrazów, kultur, spektakularnych widoków górskich, przez urocze wioski Gurung i pola uprawne. Całość wyprawy łączy krótkie zwiedzanie miast Nepalu - Kathmandu i Pokhary oraz trekking na wysokościach w słynnym regionie Annapurna. Annapurna (8091 m n.p.m.) jest jednym z 10 najwyższych szczytów świata i podróż do bazy położonej na wysokości 4140 m n.p.m. jest wspaniałym przeżyciem. zarówno dla osób początkujących w wysokich górach, jak i ekspertów. Base Camp to niewielkie pole namiotowe otoczone potężnymi górami ze wszystkich stron, Machapuchhare (6 993 m), Annapurna I (8091 m) i Hiunchuli (6,441 m). Trekking wyruszy z nizinnych pastwisk i uprawnych pól, by potem piąć się w kierunku dębowych i bambusowych lasów i dzikich rododendronów. Wśród majestatycznych gór by zakończyć wędrówkę w Annapurna Base Camp.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany

Organizm dobrze klimatyzuje się na szlaku, jednak wymagana jest dobra kondycja ze względu na długość odcinków i miejscami strome podejścia.

POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

min 6 osób

max 10 osób

WIEK: Od 18


GRUPOWA
17 DNI
ANAPURNA BASE CAMP
OD:

1790 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
ANAPURNA BASE CAMP
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
ANAPURNA BASE CAMP
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-11-06 - 2022-11-22 17 DNI DOSTĘPNE 1790 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-04-09 - 2023-04-25 17 DNI DOSTĘPNE 1790 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

UGANDA

18 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SUDAN-NUBIA

16 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

BOLIWIA TREKKING

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ