AMAZONIA EKSPEDYCJA

SZLAKIEM ANAKONDY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LIMA - IQUITOS - AMAZOŃSKA DŻUNGLA - REQUENA - IQUITOS - LIMA - WARSZAWA

Ekspedycja do jednego z najbardziej odległych i bezludnych regionów dżungli amazońskiej. Do kryjówki gigantycznej i przerażającej „Królowej dżungli”, anakondy. To idealna wyprawa, dla tych, którzy chcą połączyć przygodę i obcowanie z naturą w dziewiczych, mało znanych i różnorodnych pod względem fauny i flory rejonach Amazonii.
 Sama anakonda (Eunectes murinus) może osiągnąć nawet 8 m długości i wagę ponad 200 kg. Jest uznawana za największego i najdłuższego węża na świecie. Pod względem rozpiętości konkuruje z nią tylko pyton siatkowy (Python reticulatus), gatunek występujący w Azji południowo-wschodniej. 
Anakonda, podobnie jak kajman czarny (Melanosuchus niger) znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego systemu wodnego Amazonii. Na lądzie rolę tę spełnia jaguar (Panthera onca), a w powietrzu harpia wielka (Harpia harpyja). Tę biologiczną piramidę masz szansę zobaczyć podczas naszej ekspedycji.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: EXTREME

Sky is the limit, tak można najkrócej opisać to co Cię czeka. Wspinaczka górska powyżej 6000 m n.p.m., lodowe szczeliny, które musisz poknać, wiatr, mróz i ograniczenia własnego organizmu. Extreme to także błotniste nieprzebyte szlaki dżungli i palące słońce pustyni. To miejsca nieznane lub niedostępne dla większości podróżników, dlatego właśnie ekscytujące. Do tych wypraw dobrze przygotuj swój organizm, a wspierać w nowych doświadczeniach będą Cię doświadczeni w tych warunkach eksperci - przewodnicy. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż dotarcie do końca i zrealizowanie wyzwania które dla siebie zaplanowałeś,

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany


POZIOM SERWISU

To ekspedycja i prawdziwy survival! W dżungli nie ma wygód. Śpimy w hamakach, na posłaniach, w chatach indiańskich lub takich, które zbudujemy sami. Pożywienie pozyskujemy od Indian. Są to potrawy, które można przygotować z owoców i roślin, jakie kryje w sobie dżungla.

WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-10 osób

WIEK: Od 21

Wyprawa jest skierowana do osób zdecydowanych, z dużą zdolnością do adaptacji, odpornych fizycznie i psychicznie.

GRUPOWA
22 DNI
AMAZONIA EKSPEDYCJA
OD:

4300 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
AMAZONIA EKSPEDYCJA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
AMAZONIA EKSPEDYCJA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-02-01 - 2022-02-22 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-04-10 - 2022-04-28 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-03-05 - 2023-03-23 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

ELBRUS

12 DNI EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

EKWADOR

19 EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

ACONCAGUA

21 dni EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

KAZBEK GRUZJA

12 DNI EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ