UGANADA

PIĘKNO NATURY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - ENTEBEE - MURCHISON FALLS - KIBALE - QUEEN ELIZABETH - ISHASHA - BIWINDI - JEZIORO BUNYONYI - JEZIORO MBURO - KAMPALA - WARSZAWA

Uganda zwana „Perłą Afryki” to fascynujące połączenie niezwykłej przyrody i kultury. Zobaczymy tu sawanny Afryki Wschodniej, dżunglę Afryki Zachodniej. Tego samego dnia możemy obserwować lwy grasujące po otwartej równinie, stado szympansów przebijające się przez zarośla dżungli i rzeki, które roją się od hipopotamów i krokodyli. To także miejsce gdzie w zamglonych, wysokich górach żyją majestatyczne goryle górskie. Uganda jest jedynym miejscem w Afryce gdzie safari może dostarczyć tylu wrażeń. Oprócz szerokiej różnorodności zwierząt, Uganda szczyci się również ogromną populacją ptaków, ponad 1000 gatunków. Niezwykłe są też Góry Ruwenzori położone w zachodniej części Ugandy. To najwyższe pasmo górskie w Afryce z 6 ośnieżonymi szczytami i 3 lodowcami. Widoki, które zobaczymy podczas podróży wynagradzają wiele niedogodności i czynią Ugandę miejscem, które musisz zobaczyć. Przy rozszerzonej opcji wyprawy czeka nas także fascynujący rafting po bystrzach Nilu, i spotkania z miejscowymi plemionami i ich kulturą. Uganda to tętniący różnorodnością tygiel w którym mówi się ponad 30 językami. W 2012 roku znalazła się na szczycie rankingu Lonely Planet jako jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na ziemi.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ADVENTURE

Wyprawy opatrzone tym znaczkiem, to prawdziwa przygoda. Przeżyjesz w nich zaskakujące sytuacje z którymi się zmierzysz. Poznasz niezwykłe zagubione kultury i szlaki. Zmierzysz się ze sobą uczestnicząc w tajemniczych rytuałach i kiedy będziesz musiał sam przetrwać w amazońskiej dżungli. Czy to nie jest fascynujące? Podczas tych podróży czas będzie liczył się inaczej, a przyjaźnie które nawiążesz ze współtowarzyszmi drogi zostaną z Tobą na długie lata. Adventure – to esencja przeżyć i doświadczeń, które niejednokrotnie sam będziesz kreował.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-8 osób

WIEK: Od 21


GRUPOWA
16 DNI
UGANADA
OD:

3200 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
UGANADA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
UGANADA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

KILIMANJARO, SERENGETI, ZANZIBAR

18 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO I SAFARI W PARKU SERENGETI

15 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KALIFORNIA I PARKI NARODOWE USA

22 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ

KILIMANJARO - DACH AFRYKI

11 DNI ADVENTURE
ZOBACZ WIĘCEJ