SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux

WIETNAM PÓŁNOCNY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - HANOI - HA LONG - SAPA - HUE - HOI AN/PHU QUOC

Czas sylwestrowy jest sam w sobie wyjątkowy, jeśli można go przeżyć także w otoczeniu niezwykłych widoków, to nasza propozycja, która może być nie do odrzucenia :) Przygotowaliśmy 14 dniową podróż po drogach, rzekach i szlakach północnego Wietnamu. Doświadczysz wszystkich cudowności i różnorodności tego regionu. Duch starego Hanoi będzie towarzyszył nam od początku podróży napełniając nas pozytywną  energią i obietnicą niesamowitych przeżyć.

W Zatoce Halong Bay zrelaksujemy się i będziemy rozkoszować widokami podczas rejsu statkiem wśród majestatycznych wapiennych skał. W Hoi An i Hue zobaczymy starożytne świątynie i królewskie trakty, a w dolinach Sapa odkryjemy kolorowe górskie plemiona. Sylwester zastanie nas w  hotelu w Hanoi lub w Zatoce Halong gdzie w ostatnią noc roku wypijemy noworocznego szampana :) Program obejmuje całą różnorodność tego co ma do zaoferowania Wietnam Północny ale pozwala też zrelaksować się i w pięknych krajobrazach podsumować mijający rok. 


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

nie większa niż 12 osób

WIEK: Od 15


GRUPOWA
15 DNI
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
OD:

2250 USD

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2019-12-27 - 2020-01-10 15 DNI DOSTĘPNE 2250 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PAKISTAN

15 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

ANAPURNA BASE CAMP

17 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ