MONTE ROSSA

IVBV
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ZERMATT-RIFUGIO AYAS-QUINTINO SELLA-MANTOVA-MARGHERITA HUT-MONTE ROSSA HUT-ZERMATT

Wyjątkowa i niezapomniana wycieczka skalno-lodowcowa. Te kilka dni oferuje nam przejście po lodowcach i eksponowanych graniach skalnych, a także możliwość zdobycia 10 szczytów o wysokości ponad 4.000m. n.p.m. Wśród lokalnych przewodników ten trawers alpejski nazywany jest “Spagetti Tour”, ponieważ prowadzi granicą szwajcarsko – włoską i wije się wzdłuż głównej grani Alp pomiędzy szczytami, których wysokość przekracza 4.000 m. n.p.m. Każdego dnia trawers prowadzi przez trudny teren lodowcowy powyżej 3.000m. n.p.m. Dlatego też wymaga dobrej aklimatyzacji i przygotowania technicznego. Każdy dzień to ok 7-8 godzin w terenie powyżej 3.000m. n.p.m.

Przejście zaczyna się w Zermatt od wyjazdu kolejką na Kleine Matterhorn i prowadzi od schroniska do schroniska. Ostatni nocleg jest w najwyżej położonym schronisku w Alpach – Margherita Hut na wysokości 4.554m. n.p.m. Trawers kończy się w Zermatt po 5 dniach długiego, ale wspaniałego marszu z pięknymi widokami na 4.000 szczyty.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 21


GRUPOWA
5 DNI
MONTE ROSSA
OD:

XXXx

INDYWIDUALNA
MONTE ROSSA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
MONTE ROSSA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PAKISTAN

15 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

PEJZAŻE BIRMY

19 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

SYLWESTER W ZATOCE HA LONG wersja lux

15 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ