CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA

UNIKATOWE DOŚWIADCZENIE
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - N'DJAMENA - DOUGOUL - KOUBA OLANGA - FAYA LARGEAU - OUNIANGA KEBIR - OUNIANGA SERIR - GUELTA D'ARCHEI - OUARA - ABECHÉ - JEZIORO CZAD - N'DJAMENA - WARSZAWA

Czad to państwo w Afryce Środkowej, którego nazwa wzięła się od jeziora o tej samej nazwie. To fascynujący kraj, który zachwyca niezmierzonym pustynnym krajobrazem Sahary. Nizinne kotliny są otoczone wspaniałymi masywami górskimi (Ennedi, Wadaj, Tibesti), które gwarantują niezapomniane widoki. Podczas wyprawy zjeździmy kraj wzdłuż i wszerz, chłonąc pustynną, nomadyczną, lokalną atmosferę oraz poznając naturalne skarby tego kraju- majestatyczne góry i jeziora. Najpierw dostaniemy się do guelty d’Archei, ostatniej ostoi krokodyla nilowego i miejsca spotkań koczowniczego plemienia Tubu, a także na pustynię przy masywie Ennedi. Ten odległy region Czadu jest uznawany za najpiękniejszy na całej Saharze. Urokliwe skalne formacje wynurzające się z piasku niczym prehistoryczne bestie, tajemnicze malowidła naskalne w jaskiniach oraz porażająco błękitne jeziora, nie pozostawią nikogo obojętnym. Jest to dziewicze terytorium, otoczone pojedynczymi górami o stromych zboczach i rozległym morzem wydm i piaskowców, a także ogromnym płaskowyżem Ennedi, który swoim rozmiarem  odpowiada terytorium Szwajcarii. Nie ma lepszego miejsca dla miłośników przestrzeni, nieznanych miejsc i nienaruszonej przyrody, niż Ennedi.

CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: ACTIVE

Aktywne spędzanie czasu wzbogaca każdą podróż, dlatego gdy wybierzesz nasze programy active bądź pewny że wniosą one nową energię i pozwolą z innej perspektywy spojrzeć na siebie. Wszystko będzie działo się szybciej, intensywniej i z dużym zaangażowaniem Twoich mięśni, W programach znajdziesz wyzwania związane ze wspinaczką górską, raftingiem, nurkowaniem. Im więcej rzeczy spróbujesz tym bardziej pełniejsze i interesujące będzie Twoje życie.

POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy


POZIOM SERWISU


WIELKOŚĆ GRUPY: Mała


WIEK: Od 3


GRUPOWA
19 DNI
CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA
OD:

od 3000 EUR

+ koszt biletu lotniczego
INDYWIDUALNA
CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
CZAD, NIEZNANE BEZDROŻA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2018-10-12 - 2018-10-30 19 DNI DOSTĘPNE od 3000 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2019-10-11 - 2019-10-29 19 DNI DOSTĘPNE od 3000 EUR + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

WYBRZEŻA GRENLANDII

9 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

MOSKWA

7 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

TRAWERS PRZEZ PERU, BOLIWIĘ I CHILE (2)

22 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ

ARMENIA I GRUZJA

8 DNI ACTIVE
ZOBACZ WIĘCEJ