AMAZONIA EKSPEDYCJA

SZLAKIEM ANAKONDY
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

WARSZAWA - LIMA - IQUITOS - AMAZOŃSKA DŻUNGLA - REQUENA - IQUITOS - LIMA - WARSZAWA

Ekspedycja do jednego z najbardziej odległych i bezludnych regionów dżungli amazońskiej. Do kryjówki gigantycznej i przerażającej „Królowej dżungli”, anakondy. To idealna wyprawa, dla tych, którzy chcą połączyć przygodę i obcowanie z naturą w dziewiczych, mało znanych i różnorodnych pod względem fauny i flory rejonach Amazonii.
 Sama anakonda (Eunectes murinus) może osiągnąć nawet 8 m długości i wagę ponad 200 kg. Jest uznawana za największego i najdłuższego węża na świecie. Pod względem rozpiętości konkuruje z nią tylko pyton siatkowy (Python reticulatus), gatunek występujący w Azji południowo-wschodniej. 
Anakonda, podobnie jak kajman czarny (Melanosuchus niger) znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego systemu wodnego Amazonii. Na lądzie rolę tę spełnia jaguar (Panthera onca), a w powietrzu harpia wielka (Harpia harpyja). Tę biologiczną piramidę masz szansę zobaczyć podczas naszej ekspedycji.


CZY TO JEST PODRÓŻ DLA MNIE

STYL: EXTREME

Sky is the limit, tak można najkrócej opisać to co Cię czeka. Wspinaczka górska powyżej 6000 m n.p.m., lodowe szczeliny, które musisz poknać, wiatr, mróz i ograniczenia własnego organizmu. Extreme to także błotniste nieprzebyte szlaki dżungli i palące słońce pustyni. To miejsca nieznane lub niedostępne dla większości podróżników, dlatego właśnie ekscytujące. Do tych wypraw dobrze przygotuj swój organizm, a wspierać w nowych doświadczeniach będą Cię doświadczeni w tych warunkach eksperci - przewodnicy. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż dotarcie do końca i zrealizowanie wyzwania które dla siebie zaplanowałeś,

POZIOM TRUDNOŚCI: Zaawansowany


POZIOM SERWISU

To ekspedycja i prawdziwy survival! W dżungli nie ma wygód. Śpimy w hamakach, na posłaniach, w chatach indiańskich lub takich, które zbudujemy sami. Pożywienie pozyskujemy od Indian. Są to potrawy, które można przygotować z owoców i roślin, jakie kryje w sobie dżungla.

WIELKOŚĆ GRUPY: Mała

6-10 osób

WIEK: Od 21

Wyprawa jest skierowana do osób zdecydowanych, z dużą zdolnością do adaptacji, odpornych fizycznie i psychicznie.

GRUPOWA
22 DNI
AMAZONIA EKSPEDYCJA
OD:

4300 USD

+ bilet lotniczy
INDYWIDUALNA
AMAZONIA EKSPEDYCJA
ZAPLANUJ INDYWIDUALNIE
INCENTIVE
AMAZONIA EKSPEDYCJA
NAJLEPSZE INCENTIVE NA ŚWIECIE

REZERWACJE

DATA

początek-koniec

ILOŚĆ DNI MIEJSCA

(dostępność)

WYPRAWA GRUPOWA

(cena za osobę)

2022-02-01 - 2022-02-22 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2022-04-10 - 2022-04-28 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ
2023-03-05 - 2023-03-23 22 DNI DOSTĘPNE 4300 USD + koszt biletu lotniczego DOŁĄCZ ZAPYTAJ

MUZTAGH ATA

27 DNI EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

WENEZUELA, TRZY SZCZYTY

22 DNI EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

ELBRUS

12 DNI EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ

EKWADOR

19 EXTREME
ZOBACZ WIĘCEJ